Pasmanteria

Hurtownia i pasmanteria dodatków krawieckich i dekoracyjnych Gold-Pol istnieje od 1990 roku. Przez ponad 15 lat wypracowała sobie stabilną i znaczącą pozycję na rynku.

Dodatki krawieckie

W branży dodatki krawiecke i dekoracyjne jest to jedna z największych i bardziej znanych firm w Polsce. Gold-Pol zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną, importem i exportem.

Guziki

Oferujemy guziki bluzkowe, do spódnic, dziecięce, garniturowe, żakietowe. Posiadamy ponad 3000 wzorów U nas znajdziesz guziki do każdego rodzaju odzieży. Tylko u nas guziki dla wszystkich i dla każdego! Chcesz być niepowtarzalny? Wyróznij sie guzikami!

Tiule

Oferujemy tiule brokatowe, elastyczne, miękkie, opalizujące, sztywne. Gipiury i tiule w wielu różnych kolorach!

pasmanteria dodatki krawieckie

Hurtownia dodatków krawieckich, dekoracyjnych i pasmanterii Gold-Pol istnieje od 1990 roku. Przez ponad 15 lat wypracowała sobie stabilną i znaczącą pozycję na rynku. W branży dodatków krawieckich i dekoracyjnych jest to jedna z największych i bardziej znanych firm w Polsce. Gold-Pol zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną, importem i exportem.
Siedziba naszej firmy jest przygotowana do obsługi osób niepełnosprawnych

pasmanteria dodatki krawieckie

Z naszej szerokiej oferty każdy wybierze dla siebie coś interesującego. Zaopatrujemy duże i małe firmy odzieżowe, znanych projektantów mody, stylistów, dekoratorów i scenografów.
Pasmanteria z naszej oferty była i jest wykorzystywana podczas wielu uroczystości, przedstawień, koncertów i spektakli teatralnych, telewizyjnych i filmowych. Między innymi do produkcji programów telewizyjnych takich jak: TANIEC Z GWIAZDAMI, MAJEWSKI SHOW, filmów: W PUSTYNI I W PUSZCZY, PRZEDWIOŚNIE, TYGRYSY EUROPY, DZIKI, SUKCES, UBU KRÓL.
.

pasmanteria dodatki krawieckie

Zapraszamy do naszej siedziby przu Al Krakowskiej 159 w Warszawie
Pracujemy:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15 - 17.15
w soboty w godzinach 8.15 - 14.15